Metalo apdirbimo įrankiai

Metalinių gaminių tekinimui, lenkimui, karpymui, pjaustymui, suvirinimui, cinkavimui ir kitiems, ne mažiau svarbiems darbams, yra reikalingi specialūs, tvirti, iš kokybiškų medžiagų pagaminti metalo apdirbimo įrankiai. Tokių įrankių pagalba nesunku sukurti norimą metalinių gaminių formą, švelnų paviršių ir užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

metalo apdirbimo irankiai slider
metaloapdirbimostakles

Platus įrankių asortimentas

  • Frezavimui. Jeigu norite, kad atliekamas frezavimas padėtų pasiekti pačių geriausių rezultatų, pasirūpinkite iš tvirtų, kokybiškų bei ilgaamžių medžiagų pagamintais apdirbimo įrankiais. Frezavimui specialiai pritaikyti „Haimer“ laikikliai, kruopščiai pagamintos frezos ir kt.
  • Gręžimui. Šis darbas reikalauja daug atidumo, kantrybės ir kokybiškai gali būti atliekamas tik su tam specialiai pritaikytais gaminiais, pavyzdžiui, gręžimo įrengimais, kurie gali būti su pavarų dėže arba kintamo greičio diržine pavara.

Kitiems darbams. Kokybiški špindeliai, laikikliai, matavimo įranga, multiplikatoriai, plokštelės, pjovimo prekės, spaustuvai, tekinimo ir šlifavimo detalės – naudingi tiek pradedančiojo, tiek patyrusio specialisto darbe.

Patikimiausi gamintojai

  • „Sartorius Werkzeuge”. Aukšta vokiška kokybė ir 130 metų patirtis įrankių rinkoje leidžia pasiūlyti visų lūkesčius atitinkančius, įvairios paskirties įrankius.
  • „Kyocera Fineceramics”. Itin patvari japoniška metalo pjovimo technika, su kuria lengva patogiai ir greitai pjaustyti net kiečiausius metalus.
  • „Van Hoorn Carbide”. Išskirtiniai olandiški monogrąžtai bei karbido frezos, kurios frezavimą gali padėti padaryti efektyvesnį ir sklandesnį.
  • „Becker”. Aukšto tikslumo, pagaminti iš kietų pjovimo medžiagų, pavyzdžiui, sintetinių ar gamtinių deimantų, 35 metų patirties turinčios įmonės pjovimo bei apdirbimo įrankiai.
  • „Henninger Praezisiontechnik”. Vokiški multiplikatoriai, kampinės frezavimo ir gręžimo galvutės, kurios gali būti puikiai pritaikytos specializuotose gręžimo staklėse bei padėti pasiekti itin didelį tikslumą prie didelio greičio.

Tinkamai pasirinkti metalo formavimo įrankiai gali palengvinti Jūsų darbą, padėti pasiekti geresnių rezultatų bei paspartinti atliekamo darbo našumą. Didelė patirtis ir individualius klientų poreikius atitinkantys pasiūlymai yra tai, kas UAB „Abplanalp   Engineering“ išskiria iš kitų, šioje srityje veikiančių, įmonių.